En Komik 50 Site ve İlginç Siteler Listesi

En İyi Eğlenceli Web Siteleri ve Dikkat Çekici Web Siteleri 2023

İnternette gezinirken zaman zaman sıkılmanız olasıdır, eğlenceli web sitelerini ziyaret ederek zamanınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz, dikkat çekici web siteleri size tamamen farklı konularda bilgi vermenize yardımcı olabilir. Hazırladığımız listemizde muhtemelen en saçma web siteleri de var, bu web sitelerine giderken eğlenebilir veya dikkat çekici bulabilir ve onları yakından inceleyebilirsiniz, ancak hazırladığımız listenin bir sonucu olarak ilginizi çekebileceğinden eminiz. muhtemelen en eğlenceli web sitelerine ve etkisiz web sitelerine ek olarak bu gezegendeki muhtemelen en saçma web sitesini içerir.

Keyifli Web Siteleri ve Dikkat Çekici Web Siteleri Kontrol Listesi

Eğlenceli web siteleri ve dikkat çekici web siteleri listemiz sağlık, politika, sanat, tarih, dernekler ve bilimsel konularla ilgili eğlenceli web sitelerini içerir, bu listedeki eğlenceli web sitelerine ve dikkat çekici web sitelerine gidebilir veya muhtemelen en saçma web sitelerini ziyaret ederek zaman geçirebilirsiniz.

Radyo Arka Bahçe – Tamamen Farklı Uluslararası Lokasyonlardan Radyolara Kulak Verin!

Türkiye’de radyo kanallarını dinlemekten sıkıldınız mı? Eğlenceli ve dikkat çekici web sitelerinden biri olan Radio Backyard size yardımcı olabilir. Radyo arka bahçe, dünyanın çeşitli uluslararası konumlarındaki radyolarda çalınan şarkılara ve buradaki uygulamalara ücretsiz olarak kulak verme şansı veren birçok dikkat çekici web sitesinden biridir.

Yumuşak Bir MurMur – Doğa Sesleri mi Arıyorsunuz?

Düzenli hayatın gürültüsünden sıkılmış olabilirsiniz, metropol hayatının stresinden ve gürültüsünden kaçmak ve doğanın sesleriyle vakit geçirmek istiyorsanız, dikkat çeken web sitelerinden biri olan a mushy murmur web sitesi, doğanın sesleriyle vakit geçirmenize izin veriyor. Yağmur, gök gürültüsü, kuş, şömine ve rüzgar seslerine kulak verebilir, bu sesleri dinlerken bir zamanlayıcı kullanmanız veya sesleri birleştirmeniz gerekir. Duygusal bir mırıltı da birçok eğlenceli web sitesi arasında olabilir, ancak bunu telefonunuzda bir yardımcı program olarak kullanmanız gerekir.

Hızlı Çizim – Sentetik Zeka ile Konuşmak İster misiniz?

Hızlı Çizim, konumun kurucuları makine öğrenimi ile uğraşıyor ve bu web sitesinin neden eğlenceli web siteleri listesinde yer aldığının açıklaması, sentetik zekanın çizimlerinizi önceden tahmin etmeye çalışmasıdır. Ekranda 20 saniye içinde çizeceğiniz bir ifade beliriyor ve siz onu çizmeye çalışırken, arka taraftaki gerçek zeka çiziminizi önceden tahmin etmek için hesap yapıyor. Bu web sitesinde çizim yaparak, hayali zeka tahmin ederken eğlenebilirsiniz ve bu gezegendeki en iyi bilinen eğlenceli web sitelerinden biridir.

APOD – Bu Web Sitesi ile Evi İnceleyebilirsiniz

Astronomiye meraklı olanların çok seveceği dikkat çekici web siteleri arasında yer alan apod web sitesi, NASA’ya ait ev ve evrenle ilgili resimleri paylaşarak, bu resimlerle ilgili detaylı detaylara yer veriyor ve konuma giden ev ve bilim fanatiklerini bilgilendiriyor. eğlenceli web siteleri arasında yer alan apod web sitesi, ertesi gün paylaşılacak resimle ilgili detaylı detaylar sunuyor.

İşte Bugün – Zamanı Sevenler İçin Güzel Bir Web Sitesi!

Zaman bazı insanlar için çok önemlidir, eğer zaman sizin için böyleyse, sizin için en iyi olan bir web sitesi birçok eğlenceli web sitesi arasında! Tam şu anda web sitesini ziyaret ederek, bir grafikte olabileceğiniz gün, saat, yüzyıl ve ayı görebilirsiniz. Nokta severlerin keyif alabileceği birçok dikkat çekici web sitesi arasında yer alıyor.

Etkisiz Ağ – En Saçma Web Sitelerini mi Arıyorsunuz?

İnternette sıkıldığınızda girebileceğiniz web siteleri mi arıyorsunuz? Öyle bir web sitesi düşünün ki, muhtemelen en saçma web siteleri burada yer alıyor ve her seferinde tek bir tıklama ile muhtemelen en saçma web sitelerini keşfedeceksiniz! etkisiz internet tam da böyle bir web sitesidir. Birçok saçma web sitesi arasında yer alan etkisiz web sayfasındaki “lütfen” i tıklayarak, dünyanın en saçma web sitesini veya etkisiz web sitelerini göreceksiniz. Web üzerinde etkisiz web siteleri ve saçma web siteleri arıyorsanız, bu web sitesini ziyaret ederek muhtemelen en saçma web sitelerini keşfedeceksiniz.

Google Earth Engine Time Lapse – Dünyanın Evrimini İzleyebilirsiniz!

Google Earth Engine Time Lapse, coğrafyaya ilgi duyan herkesin gitmesi gereken keyifli web sitelerinden biri. Bu web sitesinde, 1984’ten 2018’e kadar bilgisayar için uydu tv tarafından izlenen dünya fotoğraflarını yakından gözlemleyebilirsiniz. Dünyanın nasıl değiştiğine, ormanların nasıl azaldığına ve buzların nasıl eridiğine dair tavuk gözü fotoğraflarını bu süreçte inceleyebileceksiniz.

Shady URL – URL Yapılarının Kirli Görünmesini Sağlayabilirsiniz

Web müşterileri, bir URL yapısından virüslü olup olmadığını kabaca tahmin eder veya şüphelenir, bunu şaka yapmanıza izin verecek birçok eğlenceli web sitesinden biri olan shady url, standart bir virüssüz web sitesinin url yapısını virüslü gibi bir araya getirebilir. birçok eğlenceli web sitesinden biri olan bu web sitesini kullanarak arkadaşlarınıza virüslü web siteleri atmak gibi şakalar yapabilirsiniz.

Şu Anda Uzayda Kaç Kişi Var?

Ev ve bilim meraklılarının vazgeçemediği eğlenceli ve dikkat çekici siteler arasında yer alan bu site, evde kaç kişi olduğunu merak edenlerin sıkça ziyaret edeceği bir site. Bu web sitesinde evde kaç kişi olduğu, ne kadar süredir orada oldukları ve kim oldukları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Bu web sayfası, özellikle bilim severler tarafından sürekli ziyaret edilen birçok eğlenceli web sitesi ve dikkat çekici web sayfaları arasındadır. Cihazı edinebileceğiniz telefondan da bu web sitesine gidebilirsiniz.

Görünmez İneği Bul – İneği keşfedebilir misin?

İnternette dolaşırken sıkıldınız mı? o zaman sizin için uygun birçok eğlenceli web sitesi arasında güzel bir web sitesi var, sıcak-soğuk sporuna çok benzeyen bir şekilde bir inek arıyor olabileceğiniz yerdeki birçok eğlenceli web sitesi arasında güzel bir web sitesi, sıcak-soğuk sporuna çok benzeyen bir şekilde bir inek arıyor olabilirsiniz, ineği keşfetmeye yaklaştıkça sesler artmaya başlıyor, sıcak-soğuk sporunu çok seviyorsanız, bu inek keşfetme sporu sizin için çok beğeneceğiniz birçok eğlenceli web sitesi arasında sizin için hazır.

My Noise – Duymak İstediğiniz Sesleri Yaratın!

Günlük hayatın gergin sesleri ve gürültüsüyle ilgilenmiyorsanız ve duymak istediğiniz sesleri yaratmak istiyorsanız, sıkıldığınızda gidebileceğiniz, öğrenirken, uyurken, dinlenirken veya odaklanma sorunları yaşarken size yardımcı olabilecek birçok dikkat çekici web sitesinden biri olan my noise web sitesine gidebilirsiniz.

Hacker Tipi – Bir Hacker Gibi Görünmek İster misiniz?

Filmlerde ve TV koleksiyonlarında sıkça gördüğümüz deneyimsiz sayıların ve harflerin bilgi ile kesiştiği sayfaları zaten biliyorsunuz, bu sayfalar bize her zaman harika görünüyor, ancak bunu da yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hacker türü web sitesi, birçok eğlenceli web sitesi arasında kendilerini bir hacker olarak sunmak isteyenler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu web sitesini ziyaret ederek, klavyedeki herhangi bir tuşa tıklayarak bir hacker gibi kod yazdığınızı web sayfasında görebilirsiniz, hacker simülasyon severler için vazgeçilmez bir web sitesidir.

RaveDJ – DJ Olmak İster Misiniz?

DJ olma hayaliniz varsa, en eğlenceli web sitelerinden biri olan bu ravedj web sitesi tam size göre. Bu web sitesine gittiğinizde, bir dj olarak birleştirebilir veya iki şarkıyı tek bir melodi olarak birlikte kullanmanız gerekir. Birbirinden keyifli web siteleri arasında yer alan ravedj web sitesi, melodi ve djlik severlerin vazgeçemediği birçok keyifli web sitesi arasında yer alıyor.

Şaşırtıcı Güzellik – Solucanı Dans Ettirin!

Canınız sıkıldığında girebileceğiniz web siteleri arıyorsanız, en eğlenceli web siteleri arasında yer alan bu site tam size göre! Şaşırtıcı ihtişam web sitesine gittiğinizde, bir solucanla dans edeceksiniz, kahramanlarınızı ilerletirken dans eden solucanla video oyunları oynayabilirsiniz ve solucan dans ederken ekranda ışıklar yanıp sönecektir. Bu web sitesi ile canınız sıkıldığında girebileceğiniz web sitesi bulma derdini ortadan kaldırabilir ve bu keyifli web siteleri arasında yer alan bu sitede vakit geçirebilirsiniz.

In2White – Bu Web Sitesinde Aşırı Yüksek Kaliteli Fotoğraflar!

canınız sıkıldığında girebileceğiniz web siteleri arıyorsanız, In2White web sitesi tam size göre. Bu web sitesine gittiğinizde, görebileceğiniz en iyi kararla resimlere bakma, istediğiniz kadar yakınlaştırma şansına sahip olacaksınız, çünkü bu web sitesindeki resimlerin 365 gigapiksel kararı var, ne kadar yakınlaştırırsanız yakınlaştırın, yine de resmi yakından gözlemleme olanağına sahip olacaksınız. birçok eğlenceli web sitesinden biridir.

MapCrunch – Dünya Çapında Yolculuk Yapabilirsiniz!

Canınız sıkıldığında girebileceğiniz web siteleri arıyorsanız, mapcrunch web sitesi şüphesiz birçok eğlenceli web sitesi ve dikkat çekici web sitesi arasında en çok ziyaret edilen web sitelerinden biridir. Bu web sitesine girdiğinizde, git düğmesine basın ve dünyanın herhangi bir yerine gidin, ek olarak kullanmak isterseniz, “seçimler” seçeneğine tıklayarak ilgilendiğiniz uluslararası konumlara gidebilir ve bu web sitelerinde gezinebilirsiniz. Bu web sitesi bu şansı nasıl sunuyor dediğinizde, bu web sitesi bilgisini google haritasından alıyor.

Yıldızlar Chrome Deneyleri – Evrene Yakından Bakın!

Ev ve astronomi fanatiklerinin asla terk etmeyeceği birçok eğlenceli web sitesi ve dikkat çekici web siteleri arasında, ünlüler krom deneyleri web sitesi evrene derinlemesine bir göz atmanızı sağlayacaktır. Bu web sitesindeki değişen fotoğrafları karanlık bir ortamda incelediğinizde, kendinizi ev ortamında gibi hissetmenizi sağlamalıdır. Görsel olarak yardımcı olmasının yanı sıra, bu web sitesi ayrıca bilimsel verileri de barındırıyor. Sıkıldığınızda girebileceğiniz birçok web sitesi arasında muhtemelen en eğlenceli web siteleri olarak kanıtlanmıştır.

Radiooooooo – 12 aya göre Hit Radyo Şarkıları

Radyoyu ve şarkı dinlemeyi seviyorsanız, sizi zamanda geriye götürebilecek ve bu zamanların hit şarkılarına kulak verebileceğiniz birçok eğlenceli web sitesi arasında yer alan bir web sitesi öneriyoruz. Radioooo web sitesini ziyaret ederek, şüphesiz keyifli web sitelerinden biri olan radyoda çalan şarkıları radioooo web sitesinde keşfedeceksiniz.

Neonflames – Kişisel Nebulalarınızı Yaratın!

Kendinizi gerçekten gergin ve baskı altında hissettiğinizde, istediğiniz renklerde nebulalar resmederek sakinleşebileceğiniz birçok eğlenceli web sitesinden biri olan neonflames web sitesinde nebulalar resmederek sakinleşebilir ve günlük yaşamın stresini atabilirsiniz ve bu web sitesi astronomi ve bilim severler arasında oldukça saygın olabilir.

Yılan Oyna – Yılan Oyununu Özleyenler?

Hiçbir telefonda bulunmayan yılan sporunu oynamak isteyen ve bu sporu elinden bırakamayan birçok kişi için eğlenceli web siteleri ve dikkat çekici web siteleri arasında bir web sitesi öneriyoruz. Play snake web sitesi ile kült yılan sporunu oynayabilir ve bir zamanlar olduğu gibi bilgi kırabilirsiniz. Ne yazık ki, bu web sitesinin bir hücre programı yok, bu yüzden birçok eğlenceli web sitesi arasında.

Weave Silk – Her Tıklama ile Estetik Yaratın

Bir şeyler çizmek ya da karalamak sizi sakinleştirebilir. Çevrimiçi olarak daha fazla estetik çizgiler oluşturmanıza ve stres atmanıza olanak tanıyacak eğlenceli web siteleri arıyorsanız, weave silk web sitesini kullanmanız gerekir. Bu web sitesinde yaptığınız her tıklama ile estetik fotoğraflar oluşturulur ve resimleri dizüstü bilgisayarınıza alır ve sosyal medya platformlarınızda paylaşırsınız.

Incredibox – Kişisel Beatbox’larınızı Yapın!

Kendi beatbox’larınızı yapabileceğiniz eğlenceli web siteleri arıyorsanız, tam size göre bir web sitesi olan incredibox’ta kendi beatbox’larınızı yapabilirsiniz. Müzik severler için en çok ziyaret edilen eğlenceli web siteleri arasındadır.

Sevgili Fotoğraf – Önceki ve Güncel Alanlar

Tarihi geçmişe ve mekanlara meraklı birçok kişi için eğlenceli web siteleri arasında yer alan bir web sitemiz var! pahalı {photograph} web sitesi, alanların geçmişini ve bugününü görmemizi sağlar. Dünyanın dört bir yanından bölgenin geçmişini ve bugününü merak ediyorsanız, bu keyifli web sitesine gidebilirsiniz.

Bedava Pirinç – Soruları Doğru Cevaplayın ve Bağış Yapın!

İngilizcenizi geliştirebileceğiniz ve soruları doğru yanıtlayarak bağış yapabileceğiniz eğlenceli ve dikkat çekici web siteleri arıyorsanız, bu web sitesini kullanmanız gerekir.

Ocearh – Köpekbalıklarına Uyun!

Doğaya ve bilime meraklıysanız, canınız sıkıldığında girebileceğiniz birçok web sitesi arasında ocearh web sitesi tam size göre. Bu web sitesi, bilim insanlarının analizler sonucu elde ettikleri bilgileri bir araya getirmek ve bilim severlerin bu web sitesinden öğrenmelerini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Bu web sitesindeki izleme araçlarıyla bu gezegendeki tüm köpekbalıklarının konumlarını yakından gözlemleyebileceğiniz birçok eğlenceli web sitesi ve dikkat çekici web sitesi arasında yer alıyor.

Çöp Adam Çiz – Çöp Adam Çiz!

Eğlenceli web siteleri arıyorsanız, çöp adam çiz web sitesi tam size göre bu web sitesine giriş yaptığınızda size çöp adam çiz uyarısı gelecek, yönlendirmeler doğrultusunda çizeceğiniz çöp adamlarla keyifli vakit geçirebilirsiniz, birçok eğlenceli web sitesi arasında yer alan bu çöp adam çiz web sitesi stres atmanızı sağlayacak.

Heeeyy Hooo – Heeey Hoo Her Yerde

Birçok eğlenceli web sitesinden biri olan bu web sitesi, bu gezegendeki en saçma web sitelerinden biri olarak tanımlanabilir. Bu web sitesine giriş yaptığınızda, web sitesinin her yerinde heey hoo yazısı var ve birçok kişi bu web sitesinin ne yaptığı veya ne olduğu hakkında standart bir konsepte sahip. Bu web sitesinin en saçma web siteleri arasında birincil sırada yer alabileceğini umuyoruz 🙂

Cat Bounce – Kedi Severler Buraya!

Hayvan severlerin internette eğlenceli web siteleri ararken muhtemelen çok rahat edecekleri bir web sitesi öneriyoruz, kedi zıplama web sitesi şüphesiz kedilerin orada burada zıpladığı eğlenceli web sitelerinden biridir, bu web sitesini ziyaret ederek eğlenebilirsiniz.

Tuhaf veya Karmaşık – Tuhaf Şeyler Görmek İster misiniz?

Dünyanın en tuhaf aletlerinin sunulduğu web sitelerini görmek ister misiniz? Bu web sitesi birçok eğlenceli web sitesi arasında en çok ziyaret edilenler arasındadır, bu web sitesi muhtemelen birçok eğlenceli web sitesi arasında en çok ziyaret edilenler listesinde birincidir, dünyanın en tuhaf aletlerinin bu web sitesinde sunulduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Pointer Pointer – İmleç nerede?

İmlecinizin nerede olduğunu mu merak ediyorsunuz? Bu web sitesi, birçok eğlenceli web sitesi ve dikkat çekici web sitesi arasındadır, bu web sitesine giriş yaparken, önce imlecinizi hareketsiz tutmanızı söyler, ardından imlecinizi ilerlettikten sonra, imlecinizin daha önce olduğu yeri gösterir.

Koalas To The Max – Noktaların Arkasında Ne Var?

Konuma ilk gittiğinizde, önünüzde kocaman bir nokta belirir, bu noktalara her tıkladığınızda, resimde tamamen farklı noktalar belirir, bu resimlere her tıkladığınızda sevimli bir hayvan belirir. her tıklama, şüphesiz birçok eğlenceli web sitesi arasında en çok ziyaret edilen web sitelerinden biridir.

BeanBeanBean – Doğru Anlayarak Bağış Yapın!

Soruları doğru cevaplayarak bağış yapabileceğiniz bir web sitesi olduğunu biliyor musunuz, bu web sitesinde karşılaştığınız sorulara doğru çözümler vererek bağış yapmanız mümkün.

Futureme.org – Gelecekteki Size Posta Gönderin!

Futureme.org web sitesi ile gelecekteki kendinize posta gönderebilirsiniz! Eğlenceli web siteleri arasında şüphesiz en çok ziyaret edilen dikkat çekici web sitelerinden biri olan bu web sitesi, ziyaretçiler tarafından genellikle gelecekteki benliklerine posta göndermek için kullanılıyor, er ya da geç nasıl olduklarını ya da ne yaptıklarını ya da yapmadıklarını sorarak posta gönderiyorlar.

Zoomquilt – Sayısız Panorama!

Canınız sıkıldığında eğlenceli web siteleri arıyorsanız, bu web sitesi tam size göre. Bu web sitesine giriş yaptığınızda, bu web sitesinde sizin için hazır sonsuz bir panorama göreceksiniz, bir görüntüde bir görüntü fark edeceğiniz yerde, her görüntüde özel bir panorama sizi bekliyor.

Music-Map – Müzik Tarzınız İçin Öneriler

Müzikseverler tarafından sevilen keyifli sitelerden biri olan Music-map, müşteriler tarafından yeni müzikler bulmak için kullanılıyor. Bu siteye giren müşteriler, dinledikleri müzik ekiplerini ya da şarkıcıları yazarak beğenebilecekleri müzik ekiplerinin ya da şarkıcıların seçeneklerine ulaşıyor.

Wet Temper – Yağmur Sesi Severler

Günlük hayatın sesinden ve stresinden uzaklaşmak için yağmur sesi her zaman tek seçenek olmuştur, özellikle öğrenirken veya uyurken, dikkat edilmesi gereken en iyi sesler arasında ilk sırada yer alır. Bu web sitesine her giriş yaptığınızda, gerçek bir yağmur sesi sizi bekliyor, rüzgarlı ve zaman zaman şimşekli olağanüstü bir yağmur web sitesi, birçok eğlenceli web sitesi arasında sizin için hazır.

Panoramalar – Fotoğrafları Evden Görüntüleyebilirsiniz!

Birbirinden eğlenceli ve dikkat çekici web siteleri arasında en çok ziyaret edilen web siteleri genellikle ev ve bilim üzerine olanlardır ve bu web siteleri arasında en çok ziyaret edilen panoramalar web sitesi evden fotoğraf görüntüleme şansı sunar.

Intotime – Renkli Dikdörtgenlere Tıklayın!

Dikkat çekici web siteleri arıyorsanız ve zamanınızı eğlenerek geçirmek istiyorsanız, intotime web sitesi tam size göre. Bu web sitesine gittiğinizde, bu web sitesine gittiğinizde tek bir renk göreceksiniz. Bu renklere tıkladığınızda, dikdörtgen şekillerde tamamen farklı renkler göreceksiniz ve bu renklere tıklayarak şekillendirilecek tamamen farklı şekillerle zaman geçireceksiniz.

Barcinski.nl – Farenizi takip eden bir dize!

En dikkat çekici ve en absürt web sitelerinden biri olan ve ne işe yaradığı henüz belirlenemeyen barcinski.nl’ye girdiğinizde, farenizi sürekli takip eden ve sizi sürekli takip ederken sürekli yer değiştirebilen bir ip göreceksiniz.

Honestslogans – Üreticiler Samimi Olsaydı?

Hemen her modelin kendini ödüllendiren sloganları ve söylemleri var, ancak bu üreticiler gerçekten güvenilir olsalardı ve zayıflıklarını kabul etselerdi sloganları nasıl olurdu? Birbirinden keyifli ve dikkat çekici web siteleri arasında yer alan bu sitede, üreticilerin gerçekten güvenilir olmaları durumunda sloganlarının nasıl olabileceğini göreceksiniz. Müşteriler tarafından bu gezegendeki muhtemelen en saçma web sitesi olarak görülebilir, ancak kesinlikle şu anda birçok üretici tarafından istenmeyen birçok web sitesi arasında ilklerden biridir.

Drinkify.org – Dinlediğiniz melodiyle hangi içeceğin uyumlu olduğunu keşfedin!

Bir melodi dinlerken hangi içeceği içmeniz gerektiğine karar veren bir web sitesi keşfettik! drinkify.org web sitesi, bir melodi dinlerken hangi içeceği içmeniz gerektiğine karar vererek melodi ve içecek uyumluluğunuzu tahmin eder. Siteye giderek favori şarkınızla birlikte ne içmeniz gerektiğine göz atabileceksiniz.

Playtictactoe.org – XOX Eğlence Severler?

XOX sporunu kimseyi bulamiyorsaniz? Bu sporu oynayacak kimseyi bulamıyorsanız ve internette gezinirken sıkılıyorsanız, muhtemelen sadece sizin için bir web sitesi olacaktır. Birçok eğlenceli web sitesi arasında, birçok dikkat çekici web sitesi arasında en çok ziyaret edilenler arasında yer alan konumu ziyaret ederek tercih edilen ve en sıcak xox sporunu oynayabilirsiniz.

Spielzeugz – Sıvı Eşyalar ile Oynayın!

Renkli sıvı parçacıkları ile oynamak ister misiniz? Bu web sitesine girdiğinizde, fareyi ilerlettikçe dağılan ve sizi gözlemleyen bu renklerle oynayabilir ve sizi gözlemleyen bu renklerle oynayabilirsiniz, stresi azaltmak ve eğlenmek için gidebileceğiniz birçok eğlenceli web sitesinden biridir.

Shutupandtakemymoney – Sıra Dışı Konuları Keşfedin!

Futurama koleksiyonunun bir çizgisinden ortaya çıkan bu web sitesi, size sıra dışı aletlerin sunulduğu veya keşfedildiği yerleri gösteriyor. Dikkat çekici web siteleri arasında yer alan bu web sitesi, koleksiyonerler ve tutku fanatikleri tarafından en çok ziyaret edilen web siteleri arasında ilk sırada yer alıyor.

Lizard Point – Değerlendirmeleri Sabitleyerek Öğrenin

Kertenkele seviyesi, en iyi web siteleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Bu web sitesinin çok güçlü bir özelliği, eğitim odaklı bir web sitesi olmasıdır. Bu web sitesine gittiğinizde coğrafya, aritmetik, fen, sanat ve benzeri konularda sınavlar ve eğitimler vardır. Burada ihtiyacınız olan konuyla ilgili eğitimlerden sınavlar çözerek bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.

Sizi Meraklandıracak İçeriklerimiz

Dafont.com – Yazı Tipi Severler

Tipografi ve fontlara meraklıysanız, bu web sitesi tam size göre. Bu web sitesini ziyaret ederek tüm fontları bulabilirsiniz, font severler için dikkat çekici web sitelerinden biri olabilir, ancak hobiler ve sanat fanatikleri için en sıcak web sitelerinden biridir.

Snopes.com – Analiz Severler İçin

Herhangi bir konuda detaylı analiz yapmak isteyenler için güzel bir web sitesi. Bu web sitesine giriş yaptığınızda, zaten doğru olduğunu bildiğiniz yanlışların tam olarak ne kadar doğru olduğunu veya popüler yalanların tam anlamıyla ne kadar doğru olduğunu incelemek de mümkündür, konuma giderken yararlı veriler elde edebilirsiniz.

Instructables.com – Kişisel Girişimlerinizi Yapın!

Bu web sitesinde gezinirken, kişisel girişimlerinizi yapmanın doğru yolu veya farklı kişilerin bu tür girişimleri nasıl yaptığı hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Daha eğlenceli web siteleri arıyorsanız Barış Özcan’ın hazırladığı listeye göz atabilirsiniz.

Hubski.com – İyi Konseptler mi Arıyorsunuz?

İyi konseptler ve tamamen farklı topluluklarla tanışmak ve birlikte olmak istiyorsanız, bu web sitesi tam size göre. Birçok eğlenceli web sitesi arasında yer alan bu web sitesi, sizi tamamen farklı konseptlere sahip insanlarla tanıştırabilir.