15 Ücretsiz Anahtar Kelime Aracı

2023’ün En Büyük Ücretsiz Anahtar İfade Bulucusuna ilişkin bilgiler

Web sitelerinin arama sonuçlarında rakipleriyle rekabet edebilmelerini sağlamak için, arama motoru pazarlamasına uygun makaleler üretmeleri ve bu makalelerde kullanılacak anahtar sözcükleri bir anahtar kelime öbeği cihazı kullanarak keşfetmeleri gerekir.

Bir anahtar ifade cihazından yararlanmak ve anahtar ifade değerlendirmesi yapmak için kullanmanız gereken çeşitli araçlar vardır. Bu anahtar kelime bulma araçları ayrıca rakip anahtar kelime değerlendirmesi yapabileceğiniz anlamına gelir. Şimdi sizin için arama motoru pazarlamasına uygun makaleler sunmak için kullanmanız gereken ücretsiz anahtar kelime öbeği araçlarının bir envanterini hazırladık.

1. Google Anahtar İfade Planlayıcı – Anahtar İfade Bulucu

Anahtar kelime öbeği araçları arıyorsanız, sizin için en güvenilir ve en doğru cihazı ilk sıraya yerleştirmeyi uygun bulduk. Google anahtar kelime öbeği cihazı ile, anahtar kelime öbeklerinin rakiplerinin durumuna karar verebilirsiniz. Anahtar ifadeleri aylık arama hacimlerine göre analiz ederek, size uyan en iyi anahtar ifadeyi seçebilirsiniz. Google anahtar kelime bulucu ayrıca anahtar kelime öbeklerini tahmini olarak sunar, siz de bunları kullanarak içerik materyalinizi üretebilirsiniz.

2. Google Arama Dizini – Anahtar İfade Bulucu

Google arama dizinini kullanarak, hangi anahtar ifadelerin arandığını ve esasen en çok hangi anahtar ifadelerin arandığını görebiliriz. Google arama bölümünde anahtar kelime öbeğine girdikten sonra, arka tarafta açılan kaydı inceleyerek esasen en çok aranan anahtar kelime öbeklerini ve farklı ilişkili anahtar kelime öbeklerini görebilirsiniz. google arama dizini, ilişkili anahtar kelime öbeklerini bulmak için bir cihaz olarak en iyi ücretsiz anahtar kelime öbeği cihazıdır.

3. KeywordTool.io Anahtar İfade Yazılımı

Anahtar kelime öbeği cihazı anahtar kelime öbeği bulma cihazı sadece bir anahtar kelime öbeği cihazı olarak düşünülmemelidir, kendi içinde birkaç olasılığa sahiptir. Bir anahtar kelime öbeği cihazı olarak, instagram, hastagh, stratejiler, sorular gibi seçenekleri içerir. Sosyal medya için anahtar ifadeler arıyorsanız, burada anahtar ifadeler bulacaksınız. Anahtar kelime öbeği cihazı tamamen ücretsiz bir cihaz olmayacaktır, anahtar kelime öbeklerinin arama hacimleri hakkında bilgi sahibi olmak için bir ücret ödemeniz gerekir, ancak bu anahtar kelime öbeği cihazı sayesinde stratejileri, soruları ve anahtar kelime öbeklerini analiz ederek anahtar kelime öbekleri oluşturabilirsiniz.

4. Ubersuggest Anahtar ifade yazılımı

Ubersuggest, web ve arama motoru optimizasyonu konusunda en iyi bilinen araçlardan biridir. Ubersuggest web sitesine girdiğinizde, onu sadece bir anahtar kelime öbeği cihazı olarak değil, birkaç faktör için kullanacaksınız. Ubersuggest cihazı sayesinde, anahtar kelime öbeği kavramlarını ve anahtar kelime öbeklerinin arama motoru optimizasyonu sorununu belirleyebilirsiniz. Aradığınız anahtar kelime ile ilgili olarak rakipleriniz tarafından üretilen içerik materyalini görebilir ve onlardan nasıl daha yüksek içerik materyali üretebileceğinize karar verebilirsiniz. Ubersuggest anahtar kelime bulucu, yerinde arama motoru optimizasyonu çalışması yaparken bile işinizi kolaylaştıracaktır.

5. Hyperlink Sleuth – Anahtar ifade yazılımı

Anahtar kelime öbeği değerlendirmesi yaparken çok güçlü bir faktör, rakiplerinizin anahtar kelime öbeklerinde ve meta etiketlerinde kullandıkları uzun kuyruklu anahtar kelime öbeklerini ve eş anlamlıları belirlemektir. Hyperlink sleuth anahtar kelime öbeği cihazı bu konuda size çok sayıda yardımcı olacaktır. Her bir kişisel web sayfanızı ve rakip web sayfasını analiz ederek, hangi anahtar ifadeleri hedeflemenin en iyi olduğuna karar verebilirsiniz.

6. Anahtar İfade Bulucu Anahtar İfade Yazılımı

Anahtar kelime öbeği bulucu anahtar kelime öbeği cihazı, alandaki her bir anahtar kelime öbeğini ve uygun anahtar kelime öbeklerini analiz etmenizi sağlar. Keywordfinder, anahtar kelime öbeklerini bulmak, anahtar kelime öbekleri üretmek, web sitesindeki anahtar kelime öbeklerini analiz etmek için uygun ücretsiz bir anahtar kelime öbeği cihazıdır.

7. SEOMonitor Anahtar İfade Bulucu

Arama motoru optimizasyonu monitörü anahtar kelime öbeği cihazı, bu araçların tanınması nedeniyle göz ardı edilir, ancak arama motoru optimizasyonu monitörü cihazını kullanarak, bir anahtar kelime öbeği keşfetme cihazına olan ihtiyacınızı ortadan kaldırabilirsiniz, ancak siz de web sitenizde yapmanız gereken işlemleri arama motoru optimizasyonu monitörü cihazı ile halledebilirsiniz. Arama motoru optimizasyonu monitörü, bir anahtar kelime keşfetme cihazı olmasının yanı sıra, size doğal ziyaretçi tespiti gibi birçok strateji sunar.

8. Google Gelişmeleri Anahtar İfade Bulucu

Google trendleri, büyük ölçüde bilgi web sitelerinin yerinde bilgi girişleri yaparak cızırtılı arama motoru optimizasyonu konusunda kullandığı bir cihazdır, ancak soğuk arama motoru optimizasyonu olarak adlandırdığımız uzun vadeli anahtar kelimelerle içerik materyali yazıyorsanız, google eğilimleri anahtar kelime öbeği araçlarını kullanarak aramanın derinliğini öğrenebilir, anahtar kelime arayanların konumlarını görüntüleyebilirsiniz. Spot ajanda web sayfasındaki google eğilimlerini takip ederek, esasen en çok aranan anahtar kelimeleri hemen belirleyebilir ve içerik materyali üretebilirsiniz.

9. Semrush – Anahtar kelime öbeği yazılımı

Semrush gerçekten eksiksiz bir değerlendirme cihazıdır. Semrush sayesinde, anahtar kelime öbekleri ve geri bağlantılar gibi birçok konuyu belirleyebilirsiniz. web sitenizin rakipleriniz arasındaki konumunu ölçerek, eksik olduğunuz anahtar kelime öbekleri için içerik materyali üretebilirsiniz. Anahtar ifade aracı olarak düşünülmemesi gereken Semrush, büyük ölçüde değerlendirme olarak kullanılmalıdır.

9. WordStream – Anahtar ifade yazılımı

Arama motoru pazarlamasına uygun makalelerinizde kullanacağınız anahtar ifadeyi bulmak için yapacağınız çok güçlü bir faktör, seçtiğiniz anahtar ifade cihazı altyapısının kişisel veritabanına sahip olup olmadığını incelemektir. Kişisel veritabanına sahip olan ve sürekli olarak kendini geliştiren ve güncelleyen Wordstream, sık sık web’den bilgi çeker.

Wordstream, kolay bir arayüze sahip olması nedeniyle esasen en yaygın kullanılan anahtar kelime öbeği cihazı olarak adlandırılır. Hedeflediğiniz anahtar ifadeleri arama bölümüne yapıştırın ve bunları arayın; arama miktarını ve anahtar kelimeyle ilgili bilgileri not edeceksiniz.

Ahrefs Anahtar İfade Bulucu

Ahrefs ücretli bir değerlendirme cihazıdır, ancak bu cihazın 7 günlük deneme modelini kullanarak web sitenizi ücretsiz olarak analiz edebilir ve web sitenize uygun anahtar ifadeler oluşturabilirsiniz. Ahrefs cihazı ile anahtar kelime seçerken görünüm hacimleriyle ilişkili anahtar kelimelere giriş sunarak kullanıcı odaklı seo uyumlu makaleler üretebilirsiniz. Ahrefs değerlendirme cihazı ile web sitenize düşük dr derecesine sahip geri bağlantıları kaldırabilirsiniz.

10. İfade Akışı Anahtarı – İfade Bulucu

Bu anahtar ifade cihazı gerçekten detaylı bir altyapıya sahiptir. Aylık bazda ortak anahtar kelime taraması yapan bir altyapı sayesinde birçok e-ticaret sitesine hizmet vermektedir. bu cihazı kullanarak web sitenize uygun anahtar kelimeleri bulabilirsiniz. Buradaki anahtar kelimelerin arama hacimlerine uygun içerik sağlamaya dikkat edin.

11. KeySearch Anahtar İfade Bulucu Yazılımı

Keysearch anahtar kelime öbeği cihazı kesinlikle ücretlidir, ancak günde 3 sorgu ile anahtar kelime öbeği bulma cihazı olarak kullanılabilir. Bu anahtar kelime öbeği bulma cihazını kullanarak, uygun anahtar kelime öbeklerini dahil ederek üretmeniz gereken içerik materyalini üretebilirsiniz.

12. SEOChat Önerisi – Anahtar İfade Bulucu

İçerik materyalinizi uygun anahtar ifadelerle oluşturmak için çeşitli anahtar ifade araçları vardır. Anahtar kelime öbeği değerlendirmesi için farklı önerimiz seochat öneri cihazıdır. Bu cihazla, odaklandığınız anahtar sözcükleri girebilirsiniz ve bu anahtar sözcüklerden ne kadar etkili olacağınıza dair analiz yaparak size bilgi verir.

13. Trellian Key phrase Discovery – Anahtar kelime yazılımı

Anahtar kelime öbeği değerlendirmesi için kullanmanız gereken bir diğer anahtar kelime öbeği cihazı da trellian anahtar kelime öbeği bulucusudur. Bu anahtar kelime öbeği bulucu ile, uygun anahtar kelime öbeklerini analiz edebilir ve esasen kendiniz için en uygun anahtar kelime öbeğini seçebilirsiniz. Bu anahtar kelime öbeği bulucunun çok güçlü bir işlevi, kişisel veritabanına sahip olması ve ifadeleri ekiplere ayırarak size aylık arama hacimleri hakkında ayrıntılar sağlamasıdır.

14. Moz Key phrase Explorer – Anahtar kelime yazılımı

Arama motoru pazarlamasına meraklı herhangi birinin Moz’u duymamış olması düşünülemez. Moz, arama motoru pazarlama sektöründe önemli bir değerlendirme ve anahtar kelime öbeği cihazı uzmanlığına sahiptir. Moz anahtar kelime öbeği cihazı ile, anahtar kelime öbeklerini tek bir tıklamayla analiz edebilir ve anahtar kelime arama miktarı, anahtar kelime rakip derecesi gibi hayati bilgiler edinebilirsiniz.

15. Ranksonic.com – Anahtar ifade yazılımı

Ranksonic.com belirli ve az bilinen bir anahtar kelime öbeği cihazı olarak kullanılır, ancak içerik materyali, rakip değerlendirmesi, site içi arama motoru optimizasyonu hazırlıkları hakkında sadece anahtar kelime öbeği değerlendirmesi için değil, aynı zamanda anahtar kelime öbeği keşfi için de ücretsiz olarak oldukça fazla ayrıntı verir.

BONUS: Ücretsiz Anahtar İfade Bulucu Kaydı

Yukarıda hazırladığımız ücretsiz anahtar kelime bulucu kaydındaki anahtar kelime bulma araçlarının yanı sıra, tamamen farklı yazılım programı oluşturucuları tarafından geliştirilen ve sizin için yararlı olabilecek ücretsiz anahtar kelime bulucuların bir kaydını burada bulabilirsiniz.

 • wordstat.yandex.com.tr
 • bing.com/toolbox/anahtar ifadeler
 • attempt.alexa.com/keyword-research
 • soovle.com
 • Semrush
 • Ahrefs
 • Find out more about kwfinder
 • serpstat.com
 • kparser.com
 • keywordshitter.com
 • wordstream.com
 • hittail.com
 • jaaxy.com
 • longtailpro.com
 • lsigraph.com
 • wordtracker.com
 • answerthepublic.com