Twitter Durduruldu Hatası 2023 Çözümleri

Twitter Durduruldu Hatası 2023

Twitter müşterileri genellikle twitter durduruldu hatasıyla karşılaşır. Twitter durduruldu hatası, müşterilerin uygulamayı kullanmasını engellediği için büyük bir dezavantajdır, ancak twitter’ın neden durdurulduğunu veya twitter durduruldu hatasının ne anlama geldiğini ve twitter çalışmıyor hatasını temizleme yöntemlerini sorguluyorsanız, şimdi hazırladığımız makalede sürekli karşılaştığınız “tweetler şu an için alınamıyor, lütfen daha sonra bir kez daha deneyin hatası”nı temizleme yöntemleri hakkında çok sayıda tamamen farklı strateji var. Aşağıdaki stratejileri kendiniz karar vererek uygulayabileceksiniz.

Twitter Durduruldu Hatası Ne Anlama Gelir?

Twitter durduruldu hatası, müşteriler uygulamayı kullanırken uygulamanın bir amaç için çalışmayı durdurduğu anlamına gelir.

Twitter Neden Durduruldu?

Twitter’ın neden durdurulduğunu sorguluyorsanız, twitter yazılımı sosyal medya işlevleri arasında en büyük ve en kullanıcı dostu yazılım olduğu için, daha iyi hizmet sunmak için sürekli güncelleniyorlar ve bunun tersi de kullanıcı ile ilgili herhangi bir amaç için olabilir.

Twitter Durduruldu Hata Seçenekleri

Twitter müşterileri twitter durduruldu hatasıyla karşılaştığında, bu sorunu gidermelerine yardımcı olabilecek çok sayıda tamamen farklı strateji vardır. Uygulamayı kullanırken “tweetler şu an için alınamıyor, lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası” veya “ne yazık ki twitter durduruldu hatası” ile karşılaştığınızda, twitter çalışmıyor olacak, aşağıdaki cevap stratejileri twitter sorun giderme ve twitter çalışmıyor hata cevabı için size yardımcı olabilir.

 • Telefonunuzu yeniden başlatın.
 • Twitter’ı Değiştirin.
 • Cep Telefonunuzu Değiştirin
 • Depolama Alanını Test Edin.
 • Twitter’ı Silin ve Yeniden Yükleyin.
 • Twitter’ı Durdurun.
 • Cep Telefonunuzu Sıfırlayın.

1.Cep Telefonunuzu Yeniden Başlatın

 • Telefonun enerji düğmesine basın ve basılı tutun ve görünen yeniden başlatma olasılığına tıklayın.
 • Telefonunuzu yeniden başlatın.

Telefonunuzu yeniden başlatmak, twitter durduruldu hatasını düzeltmek için yardımcı olabilir, çünkü telefonu yeniden başlatmak, telefonda twitter için kullanılan önbelleğin silinmesini tetikleyecektir. Belleğin silinmesi twitter çalışmıyor hatasından kurtulmanıza yardımcı olabilir, telefonunuzu düzenli aralıklarla yeniden başlatmak farklı işlevlerde bu sorunlarla karşılaşmanızı önleyebilir.

2. Twitter’ı Silin ve Yeniden Yükleyin

 • Uygulamayı Sil
 • Twitter’ı Uygulama Marketinden Edinme

Twitter uygulamasını silip yeniden yüklemek, twitter çalışmıyor hatasından kurtulmanıza yardımcı olabilir. Twitter uygulaması telefonunuza yerleştirilmiş olsa da, kayıt verilerindeki herhangi bir sorunun bir sonucu olarak çalışmayacaktır. Uygulamayı silip yeniden yüklediğinizde, yenilenen kayıt verileri kolayca çalışabilir.

3. Sürücü Durdurma Twitter

 • Telefonun ayarlarını açın.
 • İşlevler sekmesine giriş yapın.
 • Twitter uygulamasına basın ve basılı tutun.
 • Sürücü Durdurma olasılığına tıklayın.

Ne yazık ki, Twitter yazılımındaki twitter durduruldu hatası ile ilgili sorunun kaynağı genellikle yazılımla ilgili olabilir. Bu sorunu çözmek için, samsung ve android telefonlarda kullanılabilen bir teknik olan twitter power cease’i uygulayabilirsiniz. Twitter’ı yeniden başlatmak bu sorunun giderilmesine yardımcı olabilir.

4. Cep Telefonunuzu Değiştirin

Twitter yazılımını kullanırken twitter durduruldu hatası ile karşılaştığınızda, bu muhtemelen her zaman twitter yazılımının bir sonucu olmayacaktır. Eski çalışma tekniklerinin bir sonucu olarak, bazı sosyal medya işlevleriyle uyumlu çalışmayabilir ve twitter’ın durdurulmasına neden olabilir. Telefonunuzun güncellenmesi, işlevlere uygun olmasını ve kolayca çalışabilmesini sağlar.

5. Test Depolama Evi

 • Telefon ayarlarını girin
 • Depolama alanına gidin.
 • Anlamsız işlevleri silin.

Twitter yazılımı twitter durduruldu hatası veriyorsa, bunun birçok nedeni olabilir, bunlardan biri de telefonun dolap alanı olarak kabul edilir. Dolap alanı dolu olan telefonlarda, bazı işlevler etkili bir şekilde çalışmayabilir ve twitter uygulaması bu gibi durumlarda twitter durduruldu uyarısı verir. Telefonunuzun depolama alanını test edin ve gereksiz yer kaplayan fotoğrafları, filmleri ve uygulamaları silin.

6. Twitter’ı değiştirin

 • Uygulama marketine giriş yapın.
 • Güncel olması gereken uygulamaları test edin.
 • Twitter güncellenmezse, değiştirin.

Yukarıdaki stratejileri kullandıysanız ve ne yazık ki twitter durduruldu hatası dezavantajını giderememeye devam ediyorsanız, muhtemelen twitter’ı güncellemek dezavantajınızı gidermenize yardımcı olabilir. Twitter yazılımı sürekli olarak kendini güncellediği için, eski yazılım programı, uygulamayı güncel tutanlar için sorunlar sağlar, daha az sorunla karşılaşırsınız.

7. Cep Telefonu Ayarlarını Sıfırla

Yukarıdaki tüm stratejileri kullandıysanız ve twitter yazılımına her giriş yaptığınızda twitter durduruldu hatası almaya devam ediyorsanız, telefonun üretim tesisi ayarlarını sıfırlamak sizin için son teknik olacaktır. Twitter uygulaması için telefonunuzu sıfırlayacaksanız, telefonunuzu ve istediğiniz gerekli bilgileri tekrar yüklemeyi unutmayın.

Yukarıdaki adımları kullanırken sorun yaşamanız durumunda, twitter çalışmıyor dezavantajı ile ilgili sorunlarınızı gidermenize yardımcı olabilecek, twitter başlangıca dönüyor, twitter durduruldu ve twitter neden durduruldu hatası ile ilgili sorunlarınızı gidermenize yardımcı olabilecek bir videoyu aşağıda yayınlıyoruz.