En İyi Tiktok Keşif Saatleri 2023

Tiktok video platformu, dünya çapında kullanılan popüler bir platformdur. Keşfet özelliği herkesin dikkatini çekiyor. Tiktok Keşfet Saatleri 2023 Türkiye’de bu konunun önemi giderek artıyor.

Keşfet tiktoksaatlerini kullanmak tiktok’ta hesabınızı büyütmek için çok faydalıdır çünkü keşfedilen videolar çok izlendiği için beğeni, yorum ve paylaşım alma olasılığı çok yüksektir. Tiktok keşfet saatleri ile ilgili bir yazı kaleme aldık. Yazımıza yorum yapmayı unutmayın🙂

Tiktok Keşif Saatleri Türkiye 2023

Abone, beğeni ve yorum almak istiyorsanız sosyal medya platformlarında doğru saatlerde paylaşım yapmak önemlidir. Sosyal medya platformlarının farklı paylaşım saatleri olduğundan, her platformun kendi video veya gönderi paylaşım saatleri vardır.

Tiktok platformunun tiktok keşif sürelerine diğer platformlardan farklı bir yaklaşımı vardır. Burada asıl konu tiktok kullanıcı kitlesinin yaşı ve platformu en çok kullandıkları saatlerdir.

Tiktok saatleri tablosunu kullanarak paylaşabilirsiniz, ancak bu tüm profiller için çalışmayabilir. Tiktok Analytics’i kullanarak kitleniz için doğru tiktok keşfetme saatlerini belirleyebilirsiniz.

Tiktok Keşif Günleri

Tiktok Keşif Saatleri tablosu

Pazartesi 18:00 – 00:00
Salı 21:00 – 12:00
Çarşamba 18:00 – 03:00
Perşembe 19:30 – 01:00
CUAyrıca Ma hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz 18:00 – 12:00
Cumartesi 19:00 – 00:00
Pazarlar 11:00 – 17:00

Tiktok Keşif Saatleri Tablosu tiktok fenomenleri tarafından sıklıkla kullanılmaktadır çünkü kitlelerinin bu saatlerde göreceği içerikleri paylaşmaktadırlar.

Tiktok Hesabınızı büyütmek için tiktok Keşif Saatleri Tablosuna ek olarak tiktok Keşif Günlerindeki yoğunluk saatlerine de bakmalısınız. Tiktok düşme ve keşfetme saatleri tablolarını kullanarak hesabınızı büyütebilirsiniz.

E-ticaret için tiktok keşfet saatleri listesi önerilir. E-ticaret siteniz için hazırladığınız içeriği viral içeriğe dönüştürmek için bu tiktok saatleri listesini kullanabilirsiniz.

 • Pazartesi: 11:00 – 15:00 – 3:00
 • Salı: 07:00 – 9:00 – 14:00
 • Çarşamba: 12:00, 13:00 ve 16:00
 • Perşembe: 17:00, 14:00 ve 12:00
 • Cuma: 10:00 am, 18:00 pm ve 20:00
 • Cumartesi 16.00, 12.00 ve 13:00
 • Pazar: 12pm, 13pm ve 9pm

Tiktok Keşfi’ne katılmak için yapmanız gerekenler

Aşağıdaki maddeleri gözden geçirmelisiniz çünkü tiktok videolarını paylaşmadan önce hazırladığınız ve paylaştığınız içeriklere uygun olarak paylaşırsanız tiktok video keşif saatlerinin etkisi daha fazla olacaktır.

 1. Viral içerik üretin
 2. Video Serisi Üretin
 3. Açıklamalarınızda anahtar kelimeler kullanın
 4. Canlı Yayınlar
 5. Yorumları Teşvik Edin
 6. Videolarda Tanıtımları Kullanın

Tiktok keşif saatlerini nasıl belirleyebilirim?

Tiktok keşif süreleri kim olduğunuza bağlı olarak değişir. Paylaşım sürelerini belirlemek için kitleniz hakkında verilere ihtiyacınız olacak. Kullanıcılarınız hakkında veri toplarken nelere dikkat etmelisiniz?

Kitlenizin önceki gönderilerinizi beğendiği ve yorum yaptığı saatlere göre elde ettiğiniz istatistiklere bakarsanız, tiktok’u hangi saatlerde kullandıklarını belirleyebilirsiniz. Bu, ulaşmaya çalıştığınız kitleyi bulmanıza ve sahip olduğunuz içeriği doğru zamanda paylaşmanıza yardımcı olacaktır.

Tiktok’un kullanıcıları viral videoları paylaşma, beğenme ve yorum yapma konusunda hızlıdır. Bu tür içeriğin sahibi, sürekli tekrarlandığı için çok fazla popülerlik kazanır.

Tiktok hesabınızı ücretsiz bir hesaptan ücretli bir hesaba yükseltirseniz, Tiktok profesyonel kullanıcıların kitlelerini anlamalarına olanak tanıyan ayrıntılı istatistikler sağlayacaktır. Bu istatistikler tiktok keşif sürelerini 2022 belirlemek için değerlidir.

Tiktok Keşfi’ne nasıl girebilirsiniz?

Yukarıda, Tiktok Keşfet kapsamına girmek için doğru zamanlarda paylaşım yapmanın önemini vurguladık. Şimdi Tiktok Keşfet saatleri dışında hesabınızı ulusal ve küresel kitlelere ulaştırmak için neler yapabileceğinizi detaylı olarak açıklayacağız.

Ürünlerinizi tanımlamak için anahtar kelimeler kullanın

Organik arama sonuçlarını kullanarak takipçi ve beğeni kazanabilirsiniz. Tiktok sadece tiktok platformunda değil aynı zamanda google arama sonuçlarında da çıkmaktadır. Google arama sonuçları ziyaretçilerinin gelmesi de görüntülenme, beğeni ve yorumlarınızı arttırabilir.

Hastaghs Kullanın

Türkiye ve hastagh, hedef kitlenize ulaşmanın en etkili yollarından ikisidir. Hastagh kullanırsanız hedef kitlenize ulaşma şansınız çok daha yüksek olacaktır.

Tiktok Analizörü

Tiktok’un en ileri noktasında olmak ve çok sayıda beğeni ve yorum almak için, kitleniz hakkında bilgi edinmek için tiktok analizini kullanmalısınız. Kitlenizin hareketlerini, cinsiyetini ve konumunu öğrenerek tiktok’ta kaç saat geçirdiğini belirlemek için tiktok analizini kullanabilirsiniz.

Video Serileri Üretin

Video serileri üretmekten her zaman faydalanabilirsiniz. Özellikle odak noktanız viral olma potansiyeline sahip içerikse, ne kadar uzun süre paylaşırsanız paylaşın, herhangi bir kitlenin saygısını kazanacaksınız. Gönderileriniz için kaliteli içerik ve ayrıca Tiktok topluluğu tarafından beğenilebilecek içerikler üretmeye çalışın.

Tiktok SEO Uyumludur

Tiktok SEo, tiktok profilinizin algoritma kriterlerine uygun olarak doğal bir şekilde optimize edilmesini sağlayacaktır. Bu, arama sonuçlarında görünmesini ve bulunmasını sağlar. Tiktok SEO, daha fazla abone ve Beğeni almanıza yardımcı olabilir.

Tiktok Exploit Hilesi

Tiktok hesabınız veya markanız için videolarınızın viral olmasını sağlamak için tiktok bulma hilelerini kullanın.

Tiktok keşif hilesi, tiktok platformunda organik olarak yapılabilecek birkaç basit ipucundan ibarettir. Tiktok Keşfet hilesini yapmak için tiktok paylaşım saatleri tablosuna bakarak başlamak isteyebilirsiniz. Hangi günleri veya saatleri paylaşmanıza izin verildiğini belirlemek için Tiktok Keşfet saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Tiktok etiketlerinin yanı sıra tiktok saatlerini de kullanabilirsiniz.