2023 En İyi Periskop Benzeri Uygulamalar Listesi

İnternet, canlı yayının sadece TV’lerde değil, internet üzerinden de yapılabilmesini sağladı. Periskop benzeri uygulamalarAradığınız şey Periskop benzeri uygulamalar Bu liste, hedef kitlenize canlı içerik yayınlamak için doğru periskop benzeri uygulamayı bulmanıza yardımcı olacaktır. Canlı yayınlardan para da kazanabilirsiniz. Periscope’a benzeyen uygulamalar.

En iyi 2023 Periscope benzeri Uygulamalar listesi

Canlı yayın kişisel ve marka hesapları için önemlidir. Canlı yayın, iletişimde kalmanızı ve yayın sırasında oluşturduğunuz içeriği görüntüleyerek para kazanmanızı sağlar.

Para kazanmak için periscope benzeri uygulamaları aşağıdaki listede bulabilirsiniz. Bu uygulamalar ücretsizdir ve kaliteli bir şekilde kullanılabilir. Aşağıda listelenen periscope uygulamaları sizin için en uygun ve kullanışlı olan platformu kullanarak canlı yayın yapmanızı sağlayacaktır.

1. Twitch, Periscope’a benzer

Twich, Periscope benzeri uygulamalar arasında ilk sırada yer alıyor. Twich, dünyanın en popüler canlı yayın platformudur. Canlı yayıncılara platformu kullanmaları için Twich tarafından ödeme yapılmaktadır.

Twich her gün yaklaşık 10.000.000 kullanıcı tarafından kullanılıyor. Birçok kullanıcının tercihi, canlı yayın yapanlar üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir.

Twich’in birçok farklı kitlesi var. Twich, farklı hedef kitlelerden insanların buluşabildiği bir platformdur.

Twich, canlı sohbet yayınları yapmanıza olanak sağlayan Periscope benzeri bir platformdur. Bu, yayıncılar ve aboneler arasında soruların ve cevapların değiş tokuş edilmesine veya belirli bir konu etrafında bir tartışma yapılmasına olanak tanır.

Twich Özellikleri

 1. Her gün 10 milyon kullanıcı var.
 2. Bu yazılım canlı yayın verilerini analiz etmenizi sağlar.
 3. Oyun oynarken sohbet edin.
 4. Canlı yayın sırasında bağış toplanabilir.
 5. Aboneleriniz size aylık gelir sağlayabilir.

2. Periscope, YouTube Live’a benzer

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan YouTube artık canlı yayın özelliğine sahip. Bu özellik Periscope benzeri diğer uygulamalarda da mevcut.

Youtube’da canlı yayın yapabilmek için en az 100 aboneye sahip olmanız gerekiyor. Youtube hesabınıza giriş yapın ve 100’ün üzerinde aboneniz varsa “etkinleştir” butonunu seçin.

Youtube Live uygulamasının periscope uygulamalarından farkı sanat, oyun, siyaset, gündem gibi çeşitli konularda kaliteli ve kesintisiz yayın yapılmasına olanak sağlamasıdır. Youtube live, oyun, siyaset, sanat ve gündem gibi çok çeşitli konularda yüksek kalitede yayın yapabilme özelliği ile öne çıkan periskop benzeri bir uygulamadır.

Youtube üzerinden canlı yayın yaptığınızda en yüksek kalitede yayınlar oluşturabilirsiniz. Aboneleriniz ve izleyicilerinizle sohbet edebilir, size gönderdikleri mesajları ve yorumları okuyabilirsiniz.

Youtube Canlı Videolar

 1. Akış için bir bilgisayar, tablet veya cep telefonu kullanabilirsiniz.
 2. Kullanımı kolaydır.
 3. Bir yayına başladığınızda abonelerinize bildirim gönderebilirsiniz.
 4. Canlı yayınlarınız yüksek kaliteli görüntülerle yapılabilir.
 5. Aboneleriniz yayınınıza canlı yayındayken anında bağış yapabilirler.

3. Instagram – Periscope – Benzer Uygulamalar

Instagram, dünyanın en popüler video, fotoğraf ve canlı yayın platformudur. Instagram, e-ticaret sitelerinin, blogların ve kişisel hesapların kullanıcıları tarafından çokça tercih edilen bir platformdur. Bu da yayıncıların Instagram üzerinden hedef kitlelerine ulaşmalarını kolaylaştırıyor.

Instagram, diğer periskop benzeri uygulamalar arasında benzersizdir çünkü kullanıcılarla canlı sohbet edebilirsiniz. Canlı yayına yeni bir kişi davet edebilir ya da izleyicilerinizin size davet göndermesini sağlayabilirsiniz. Instagram, canlı yayınların ve görüntü kalitesinin etkilenmemesi ve kullanıcıların yayın sırasında yanıt verebilmesi açısından Periscope’a benzer bir özelliğe sahiptir.

Instagram Özellikleri

 1. Canlı yayınları cep telefonunuzdan ve tabletinizden izleyebilirsiniz.
 2. Kullanımı kolaydır.
 3. En yüksek kalitede canlı yayınlar mevcuttur.

Bu İçerik İlginizi Çekebilir

Hata oluştu: Instagram akışı yenilemedi

Tiktok Explorer Engeli Nasıl Kaldırılır

Snapchat Toplu Arkadaş Kaldırma

4. Tiktok, Periscope Benzeri Bir Uygulama

Periscope benzeri bir uygulama olan Tiktok, son yılların en popüler platformlarından biri. Tiktok, her yaştan ve milletten insan arasında video paylaşımı için favori bir platform haline geldi. Tiktok, Periscope’a benzer bir platformdur, ancak kullanıcıların canlı yayınlar veya videolar aracılığıyla para kazanmalarına izin verme avantajına sahiptir.

Tiktok 1 milyardan fazla kişi tarafından kullanılıyor ve yaygın kullanımı nedeniyle yayıncılar yeni kitleler ya da kendi hedef kitlelerini bulabiliyor. Son yıllarda hem büyük hem de küçük markalar Tiktok aracılığıyla başarıya ulaştı.

Tiktok, yüksek kaliteli ve kesintisiz bir canlı yayın sunan Periscope benzeri bir uygulama. Kullanıcılarınız yayın sırasında size mesaj gönderebilir. Tiktok üzerinden yayın yaparken kullanıcılarınızdan bağış alabilirsiniz.

Tiktok özellikleri

 1. Uygulamayı 1 milyardan fazla kişi kullanıyor.
 2. Hedef kitlenizin kim olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.
 3. Discover, farklı kitlelerin canlı yayınlarda yer almasını sağlayan yeni bir algoritmadır.
 4. Canlı yayınlardan, videolardan ve diğer medyadan para kazanabilirsiniz.

5. Periscope, Facebook Live ile benzerlik gösteriyor.

Dünyanın en popüler sosyal ağı olan Facebook, Instagram, WhatsApp ve diğer platformları satın aldıktan sonra platformlarını güncelledi. Instagram’dan sonra kullanıcıların en çok istediği özelliği de Facebook’a ekledi.

Facebook, diğer Periscope benzeri uygulamalara göre tercih ediliyor çünkü kullanıcı dostu bir arayüze sahip ve hedef kitlelerin çoğu burada bulunabiliyor. Facebook yayıncılara yüksek kaliteli, kesintisiz bir bağlantı sunuyor.

Facebook, periskoplar için en yaygın kullanılan platformdur çünkü bu platformda yayın yaparak para kazanabilir ve izleyicilerinizle etkileşime geçebilirsiniz.

Facebook Live Özellikleri

 1. Periscope, benzer uygulamalar arasında en iyisi olarak derecelendirilmiştir.
 2. Arayüzün kullanımı kolaydır.
 3. Kullanıcılar için bağlantıda kesinti yok
 4. Başkalarıyla paylaşmak için canlı yayınları kaydedin.
 5. Canlı yayın ücretsizdir.

6. Periscope, You Now’a benzer bir uygulamadır

Basit arayüzü ve izleyiciler tarafından yoğun kullanımı nedeniyle You Now, Periscope benzeri uygulamalar arasında en üst sıralarda yer alıyor.

You Now’ın platformu yayıncıların ve kullanıcıların sohbet etmesine olanak tanıyor. İnstagram veya google hesapları ile hesaplar açın ve kendi içeriklerinizi yayınlayın.

You now, geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olması ve canlı yayın yaparken hediye göndermelerine olanak sağlaması nedeniyle periscope benzeri uygulamalar arasında benzersizdir.

 1. Şimdi Mevcut Özellikler
 2. Birçok aktif kullanıcı var.
 3. Sanat, politika veya sporla ilgilenen insanları kolayca bulabilirsiniz.
 4. Telefonunuz canlı yayın yapmak için kullanılabilir.

Sadece bakarak hangi canlı yayını yapacağınızı seçebilirsiniz.