Güncel Twitter Kodları 2023 – Takip Edilmeyenleri Silme Kodu

Son Twitter Kodları – Takipçi Silme kodu

Sosyal medya hesabınızı kolaylaştırmak için 2023 twitter kodlarını kullanın. Twitter en büyük sosyal medya mecralarından biri. Sosyal medya hesabınızda kullanacağınız 2023 tweet kodu ile takipçi silme, mesajlaşma, takip etme gibi işlemleri anında gerçekleştirmeniz mümkün.

Twitter kodlarını çalıştırmak için Mozilla tarayıcısına ihtiyacınız var. Bu kodlar son güncellemeler nedeniyle artık Chrome tarayıcısıyla uyumlu değil. Twitter kodlarıyla en iyi sonuçları almak için Mozilla tarayıcısını kullanmanız gerekir.

Aşağıda listelenen kodlar birden fazla alanda kullanılabilir. Twitter beğeni kodu, diğer hesaplardan gelen tweetleri beğenmenizi ve kodları ana sayfanızda görüntülemenizi sağlar.

Twitter toplu takip kodu, hedeflediğiniz hesapları ve ayrıca sizi takip edenleri takip etmenizi sağlar. Twitter unfollow kodu, birbirini takip etmeyen hesapları takip etmeyi bırakmanızı sağlar.

Twitter kodları nelerdir? Twitter kodları nelerdir?

Twitter kodları ile birçok işlemi çok kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Twitter kodlarını kullanarak zamandan tasarruf edebilir ve sosyal medya hesaplarınızı daha verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. Twitter kodları harikadır çünkü hesabınıza zarar vermez veya sizi meşgul etmez.

 • Takibi bırakma
 • Hesapları Susturma
 • Takip
 • Tweet silindi
 • Toplu Mesaj
 • Takip Etmeyenleri Sil

Good to Tweet nedir

Good 2 Twitter eklentisi, twitter hesabınızı kodları kullanarak hızlı bir şekilde yönetmek için gereklidir. Good 2 Twitter eklentisini mozilla tarayıcısına yükleyin. Ardından, bir komut dosyası yönetimi yükleyin. Tampermonkey (veya Violentmonkey) yüklemeniz ve ardından kurulumu tamamlamanız gerekecektir. Ancak bu işlemler sırasında mozilla csp’nizi devre dışı bırakmalısınız.

Twitter Toplu Takip Kodu

Hesabınızda istediğiniz tüm Twitter hesaplarını takip etmek için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz. Twitter toplu takip kodunu kullanırken sitedeki navigasyonu ayarlayarak twitter otomatik takip kurmak için kullanabilirsiniz.

var say=0,limit=1e3,takipyap=setInterval (function(){return $(".following").each(function() {$(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove()}), $(".GridTimeline").find("div.not-following > .js-follow-btn>button").first() .click(),say++>=limit?(clearInterval(takipyap), window.alert(limit+" kisi basariyla takip edildi."),!1):void $(".message-text > a") .each(function(){"46px"===$(".alert-messages").css("top")&&(clearInterval(takipyap), clearInterval(asagi))})},1e3),asagi=setInterval(function(){var a=$(".GridTimeline"). find(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").length;54>=a&&($(".Grid.Grid–withGutter") .each(function(){0==$(this).children().length&&$(this).remove()}),$(window).scrollTop (0,document.body.scrollBottom),setTimeout(function(){window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight)} ,2000))},2e3);

Twitter Toplu Sessize Alma kodu

Tweetlerin ana sayfanızda görünmesini engellemek için bu kodları kullanabilirsiniz.

setInterval(function(){ var kullanc = $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").length; if(kullanc >= 18){ var usid = $(".GridTimeline").
find(".js-stream-item:first-child").attr("data-item-id") var token = $("#signout-form > input.authenticity_token").attr('value'); $.ajax({ type: "POST", url: "https://twitter.com/i/user/mute", data: {authenticity_token: token, user_id: usid, impression_id:""}, }); $(".GridTimeline").find(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10")[0].remove() } },100); kisiyukle = setInterval(function(){ var kullanc = $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").length; if(kullanc <= 54){ $(window).scrollTop(0,document.body.scrollBottom); setTimeout(function(){ window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight); },200); } if($(".GridTimeline").find(".GridTimeline-items").attr("data-min-position") == 0){ $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").each(function(){ $(this).find(".user-dropdown.dropdown-toggle.js-dropdown-toggle.js-link.js-tooltip.btn.plain-btn.small-user-dropdown").click() $(this).find(".mute-user-item> button").click(); $(this)[0].remove(); }); clearInterval(sessizeal); clearInterval(kisiyukle); $(".bird-topbar-etched").click(); } },1600)

Twitter Toplu Geri Takip Kodu

Bu twitter kodları Twitter’da hızlı geri dönüşler için kullanılır. Uzun süreli görevler gerçekleştirmenizi sağlarlar. Bu twitter kodlarını sosyal medya hesaplarını kolayca ve herhangi bir ücret ödemeden yönetmek için kullanabilirsiniz.

var kul_adi = prompt("Bir kullaniciya kadar takip etmek icin takip etmediginiz bir kullanici adini basinda @ olmadan girin. Bu secenegi kullanmak istemiyorsaniz bos birakin ya da iptal edin", ""); geritakip = setInterval(function(){ $(".following, .pending").parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove(); $('div.not-following > button.js-follow-btn').each(function(){ $(this).click(); if(kul_adi == $(this).parents(".ProfileCard.js-actionable-user").attr("data-screen-name")){ clearInterval(geritakip); clearInterval(yu); clearInterval(as); alert(kul_adi + "kullanici adina kadar geri takip yapildi.") } $(".message-text > a").each(function(){ if ($('.alert-messages').css('top') === '46px'){ clearInterval(geritakip); clearInterval(yu); clearInterval(as); alert("Takip limitiniz doldu. Bugun daha fazla takip yapamazsiniz.") } }) }); setTimeout(function() { $(".Grid.Grid--withGutter[data-component-term='user'], ProfileClusterFollow").remove(); },1000); },2000); var yu = setInterval(function() { window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight); },1000); var as = setInterval(function() { window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom); },2020);

Twitter Beğeni Sıfırlama

Birkaç satırla istediğiniz kadar gönderiyi silebilirsiniz. Bu yöntemi kullanırsanız sosyal medya hesaplarını yönetmek için zaman harcamak zorunda kalmazsınız.

setInterval(function(){ $(".ProfileTweet-actionButton.js-actionFavorite")[0].click() $('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item')[0].remove(); },300); setInterval(function() { $(window).scrollTop(0,document.body.scrollBottom); },1500); setInterval(function() { window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight); },1000);

Twitter Direkt Mesaj Kaldırma Kodu

Twitter hesabınız mesaj yağmuruna tutulmuş olabilir. Bot hesaplar tarafından gönderilen tüm mesajları silmek uzun zaman alabilir. Twitter kodlarını kullanarak bu mesajları silmek mümkün. Twitter direkt mesajları silme kodu aşağıdadır.

1 var kac_mesaj_atla = "0"; 2 tum_dm_sil = setInterval(function(){ 3 $(".DMInbox > li > .DMInboxItem")[kac_mesaj_atla].click(); 4 $(".u-textUserColorHover.dropdown-toggle.js-tooltip.js-dropdown-toggle")[0].click(); 5 $(".dm-conversation-actions").find(".js-actionDeleteConversation>button.dropdown-link")[0].click(); 6 if($("#confirm_dialog").css("display") === "block"){ 7 $("#confirm_dialog_submit_button")[0].click(); 8 $("#confirm_dialog").addClass("visuallyhidden"); 9 } 10 },1000);

Twitter Otomatik Ana Sayfa Beğeni kodu

Bu twitter kodları, tek bir kod kullanarak ana sayfanızdan birden fazla tweeti beğenmenize olanak tanır. Kopyala ve yapıştır yöntemiyle, ana sayfanızda görünen tüm tweetleri beğenmek için tek bir kod kullanabilirsiniz. Twitter beğenme kodunu faydalı bulabilirsiniz.

setInterval(function(){ $(".favorited").parents(".js-stream-item.stream-item.stream-item").remove(); var yeni_tweet = $(".stream-container").find(".new-tweets-bar.js-new-tweets-bar").attr('data-item-count'); var tweet = $('.stream-items.js-navigable-stream >.js-stream-item.stream-item.stream-item').length; if(tweet > 0){ $(".ProfileTweet-actionButton.js-actionFavorite")[0].click(); setTimeout(function(){ $('.js-stream-item.stream-item.stream-item')[0].remove(); },500); } if(tweet < 2 && yeni_tweet > 0){ $(".new-tweets-bar.js-new-tweets-bar").click(); } },1000);

Twitter Silme kodu

Twitter hesabınızda çok sayıda tweet varsa tweetleri silmek için aşağıdaki kodlar kullanılabilir.

var kac_tweet_atla = 1;
setInterval(function() {
setTimeout(function(){
$1000)
setTimeout(function(){
$(".modal.draggable#delete-tweet-dialog-dialog button.btn.primary-btn.delete-action").click();

},(".Icon.Icon--small.Icon--retweeted").parents(".js-stream-item.stream-item.stream-item").remove()
$(1000)
},2000)
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);
},10000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},2000);

Twitter Takibi bırakma kodu

Twitter takipten çıkarma işlemi Twitter hesaplarında sıkça görülür. Çok sayıda takipçiniz varsa hesapları tek tek takipten çıkarmak zaman alıcı ve zor bir iştir. Twitter kodları hesaplardan hızlı bir şekilde kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

setInterval(function () { t = $(".following").find(".follow-button"); if 
(!t[0]) { window.scrollTo(0, $(document).height()); } else { console.log(t.attr("class")); 
t.trigger("click"); } }, 2000)

Twitter Unfollow Kodu

Karşılıklı takip kullanarak Twitter hesabınızı büyütürken sizi takip etmeyen hesapları takip etmek önemlidir. Twitter takipçi silme kodu aşağıdadır. Sizi takip etmeyen hesapları silmek için kullanılabilir.

setInterval(function() {
$(".FollowStatus").each(function(){
$(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
});
$("div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button").click();
}, 20000);
setInterval(function() {
$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
}, 30000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);
},5000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},2000);

Twitter Direkt Mesaj kodu

Twitter’daki takipçilerinize toplu mesaj göndermek için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.

var dmbs = 0;
var dmlimit = 100;
var dmdm = setInterval(function(){
if(dmbs++ >= dmlimit){
clearInterval(dmdm);
clearInterval(as);
clearInterval(yu);
window.alert(dmlimit+' kisiye mesaj basariyla gonderildi.')
Return false
}
$(".user-dropdown.dropdown-toggle")[0].click();
$(".mention-text > button")[0].click();
var dmler = new Array()
dmler[0] = "İyi günler";
dmler[1] = "Merhaba Yeni Takipçi";
dmler[2] = "Kendinize İyi Bakın";
dmler[3] = "Günaydın";
dmler[4] = "Merhaba";
var i = Math.floor(10*Math.random());
var ka = $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").find(".ProfileCard.js-actionable-user").attr('data-screen-name');
document.getElementById("tweet-box-global").innerHTML = "m @"+ka+" "+dmler[i]+"";
setTimeout(function(){
$(".btn.primary-btn.tweet-action.tweet-btn.js-tweet-btn.messaging").click();
},2000);
$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10")[0].remove();
},5000)
var as=setInterval(function() {
$(window).scrollTop(0,document.body.scrollBottom);
},1000);
var yu = function(setInterval)() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight); },1000)

Twitter Beğenileri için Unlike Kodu

Twitter hesabınızı kullanarak birkaç tweet beğenmiş olabilirsiniz. Beğendiğiniz tüm tweetleri geri almak çok zaman alacaktır. Bunun yerine aşağıda bıraktığımız Twitter Beğenme Kodunu kullanarak Twitter Beğenme Geri Al kodunu kullanabilirsiniz.

unfavori = setInterval(function(){
$('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item').each(function(){
$('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item').find(".ProfileTweet-actionButton.js-actionFavorite")[0].click();
$('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item')[0].remove();
})
},500)
SetInterval() = kontrolIf(tweetsys > 50 (){
var tweetsys = $('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item').length;
if(tweetsys < 50 || tweetsys == 50){
$(window).scrollTop(0,document.body.scrollBottom);
setTimeout(function(){
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},200);
}
},3000)

Twitter Kodları için Chrome Uzantısı

Bu kodların zaman zaman güncellenmesi gerekebilir. Ayrıca bu kodları yerleştirmek istemeyebilirsiniz. Size, basit twitter kodlarını elle girmek zorunda kalmadan toplamanızı sağlayan bir Chrome eklentisi bulduk.

Twitter için Toplu Takip Nedir? Nedir bu?

Twitter kodlarını tek seferde kullanmak istiyorsanız sizin için en iyi eklentiyi bulduk. Tek bir tıklamayla, Twitter için Mass follow fow eklentisi, twitter beğeni kodu da dahil olmak üzere en çok kullandığınız tüm kodları çalıştırır.

Twitter Kodları: Toplu Takip Kodu 202

 1. Twitter’a Giriş Yapın
 2. Hesabınıza giriş yapın ve üzerinde çalışmak istediğiniz sayfa(lar)ı seçin (takipçiler, takipçi, üye ara, üye listele, Beğeniler/Retweetler).
 3. Toplu takip ve toplu takibi bırak sayfasını ziyaret ettiğinizde “Tümünü Takip Et” ve “Tümünü Takibi Bırak” sekmelerini bulacaksınız.
 4. Toplu Twitter takibi veya toplu takibi bırakma için tercih ettiğiniz seçeneği seçin.

Twitter kodlarını toplu olarak takip edin

Bu kodların hepsi twitter toplu takip kodu içerisinde yer almaktadır.

 • Twitter Toplu Takip Kodu
 • Twitter Toplu Beğeni Kodu
 • Twitter Otomatik Takip Kodu
 • Twitter Toplu Takip Silme Kodu
 • Unfollow Twitter kodu
 • Twitter Toplu Takip Silme Kodu

UYARI! Bu eklentiyi kullanmadan önce hesabınıza hangi bilgilerin girmesine izin vermek istediğinizi kontrol edin. Hesabınızın kapatılmaması için güvenlik önlemlerini de gözden geçirebilirsiniz.