12 Ücretsiz Instagram Fotoğraf Düzenleme Programı Listesi

En iyi Instagram Fotoğraf Düzenleme Programı

Instagram dünyanın en popüler fotoğraf ve video paylaşım sitesi. Herkes onu özveri ve büyük bilgi ile kullanır. Instagram fotoğraflarınızın kalitesini artırmak istiyorsanız, bir Instagram fotoğraf editörü kullanabilirsiniz. Instagram Fotoğraf Editörü, fotoğraflarınızın kalitesini artırmanın harika bir yoludur. You can also check out our Instagram page.gram fotoğraf düzenleme programıFotoğraflarınızdarenk, ışık, gölge ve keskinlik gibi birçok ayarı düzenleyebilirsiniz.

En İyi Instagram Fotoğraf Düzenleyicileri Listesi

Instagram için en iyi ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamaları listesini kullanarak bu makaleden yararlanabilirsiniz. Bu makale, fotoğraflarınızı instagram’da paylaşmadan önce kullanabileceğiniz en iyi ve ücretsiz instagram fotoğraf düzenleme programlarının bir listesini sağlayacaktır. insta fotoğraf düzenleme Fotoğrafları çevrimiçi veya çevrimdışı olarak düzenleyebilir ve birden çok platformda saklayabilirsiniz.

1. Instagram Fotoğraf Düzenleme Yazılımı – VSCO

VSCO (Visual Supply Company), 2011 yılında Joel Flory ve Greg Lutze tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuştur. Şirket 2014 yılında yatırımcılardan 40 milyon dolar topladı ve 2015 yılında bir fotoğrafçılık firması olan Artifact Uprising’i satın aldı.

vsco, Instagram’a yüklediğiniz fotoğrafları düzenlemek için kullandığınız ilk uygulama olmalıdır. Vsco, birçok kullanıcı için en popüler instagram fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Kendine has efektleri, platformu ve özellikleri vardır.

Neden VSCO kullanmalısınız? Fotoğrafçılar platformla ilgileniyor ve yeni fotoğraf konseptlerini keşfetmenize yardımcı olabilir. Ücretsiz sürümü seçerseniz, yine de istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

İşte faydalı bulabileceğiniz bir VSCO filtresi 🙂

 • On Ücretsiz Fotoğraf Efekti
 • Video Efektleri
 • Kendi platformu vardır.
 • JPEG formatı ve RAW formatının her ikisi de mevcuttur.
 • Ücretsiz

2. Snapseed, Instagram için bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Snapseed başlangıçta Nik olarak biliniyordu ve Haziran 2011’de iPad cihazları için piyasaya sürüldü. Yayınlandığı dönemde yılın en iyi uygulaması seçilmiştir. Başarılı fotoğraf düzenleme uygulamasının iPhone versiyonu 2011 yılında piyasaya sürüldü. Snapseed, Google’ın satın aldığı oldukça başarılı bir uygulamaydı. Artık hem iOS hem de Android’de kullanıcılara hizmet veriyor.

Google dünyanın en büyük arama motorudur. Sadece arama ve reklam sunmakla kalmıyor, aynı zamanda fotoğraf düzenleme programları ve uygulamaları da geliştiriyorlar. Google’ın apple ve android telefonlar için geliştirdiği uygulama en popüler instagram fotoğraf editörüdür. Snapseed.gramdaki fotoğrafları düzenlemek için kullanışlı bir araç olabilir.

Aşağıda, Instagram’da fotoğraf düzenlemek için kullandığınız uygulama Snapseed ise yararlı bulabileceğiniz bir görüntü var 🙂

 • Ücret Yok
 • Lens ayarı yapabilir.
 • Otomatik düzenleme yapabilir.
 • Filtreler ücretsiz olarak sipariş edilebilir.
 • HDR kullanılabilir.

3. Adobe Lightroom, Instagram için bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Adobe yazılım tasarım şirketi dünyanın en büyüklerinden biridir. Adobe Company geleneksel olarak photoshop yazılımı ile ilişkilendirilmiştir, ancak aynı zamanda lightroom fotoğraf düzenleme uygulaması ile de bilinir.

Lightroom, Instagram fotoğraf düzenleme için en iyi programdır çünkü fotoğraflarınızı kaliteyi etkilemeden düzenlemenize ve iyileştirmenize olanak tanır. Ücretsiz bir Instagram fotoğraf düzenleme programı bulmak istiyorsanız, Lightroom yardımcı olabilir 🙂

Lightroom’u Insta fotoğraf düzenleme için bir araç olarak kullanacaksanız aşağıdaki video yararlıdır 🙂

4. Adobe Photoshop Express: Instagram Fotoğraf Düzenleme Yazılımı

Dünyanın en büyük tasarım şirketi olan Adobe, bir dizi ürün geliştirmiştir. photoshop express Lightroom, fotoğraf düzenleme için popüler bir uygulamadır, ancak başka seçenekler de vardır. Photoshop express, yalnızca kendi fotoğraflarınızı değil, aynı zamanda bloglar ve diğer görüntüler için fotoğrafları da düzenlemenizi sağlar.

Aşağıda instagram fotoğraf düzenleme için photoshop express kullanmayı planlayanlar için faydalı bir video var 🙂

5. Polarr – Instagram Fotoğraf Düzenleme Programı

Instagram fotoğraf düzenleme yazılımı arıyorsanız polarr uygulamasını faydalı bulabilirsiniz. Çok iyi bilinmese de yüksek kaliteli ayarlar ve efektler sunar. Polarr, adobe veya vsco kadar ayrıntılı ve doğru olan profesyonel bir tasarım sunar. Polarr uygulaması Instagram için ilginç ve farklı tasarımlar oluşturmanızı sağlar.

Polarr’ı nasıl kullanacağınızı öğrenmek istiyorsanız izlemeniz için bir videomuz var 🙂

6. After Light – Instagram Fotoğraf Düzenleme Yazılımı

Android ve iOS pazarları After-light fotoğraf uygulamaları ile doludur. Hem ücretli hem de ücretsiz bir sürümde gelir. Instagram’daki fotoğrafları yüksek kaliteli ve ayrıntılı düzenleme ile düzenlemenizi sağlar. Aşağıda afterlight 2 uygulamasını nasıl kullanacağınızı anlamanıza yardımcı olacak bir video var 🙂

7. RNI Films Instagram Fotoğraf Düzenleme Programı

Instagram fotoğraf düzenleme için en popüler uygulama olan RNI Films, vintage fotoğrafları düzenlemek için kullanılır. Vintage tarzı fotoğraflar Instagram’da çok popüler. RNI Films, vintage fotoğraf düzenleme için en iyi instagram fotoğraf editörüdür.

Videoyu izleyerek, vintage görünümlü bir instagram fotoğraf düzenleyicisinin nasıl kullanılacağını öğrenebilirsiniz.

8. Darkroom – Instagram Fotoğraf Düzenleme Yazılımı

Instagram fotoğraflarınıza vintage veya modern efektler eklemek istiyorsanız Darkroom tam size göre bir uygulama. Darkroom uygulaması ücretsiz ya da ücretli olarak kullanılabiliyor. İçerdiği efektleri özelleştirebilirsiniz.

9. Inshot – Instagram Video Düzenleme Yazılımı

Instagram fotoğraf düzenleme için birçok öneride bulunduk ve listeye bir de video düzenleme programı eklemeyi düşünüyoruz. Zira son aylarda instagram’da oldukça popüler hale gelen bir uygulama olan inshot, kullanıcılara ücretsiz müzik, görsel, ses ve efekt ekleme imkanı tanıyor. Inshot uygulaması instagram düzenleme için kullanılabiliyor.

10. PicsArt, Instagram için bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Neden mi? Çerçeve özelliği, canlı efektler, efektler, arka planlar ve ışık düzenleme dahil olmak üzere birçok düzenleme seçeneği vardır.

11. Canva – Instagram Tasarım Programı

Instagram fotoğraf düzenlemeyi arayarak bulabilirsiniz., insta fotoğraf düzenleme Çok çeşitli uygulamalar bulacaksınız. Büyük çoğunluğu mobildir. Canva, metin boyutunu, biçimini ve tasarımını değiştirme yeteneği de dahil olmak üzere birçok seçenek sunar.

Canva, birçok fenomen tarafından Instagram’da kendi içeriklerini oluşturmak için kullanılan bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Buna gönderi kapakları, “nasıl yapılır” içerikleri ve gönderi kapakları dahildir.

12. Tezza – Instagram Fotoğraf Düzenleme Programı

En iyi ve ücretsiz instagram fotoğraf düzenleme programı olan tezza’yı en sona bıraktık 🙂 tezza diğer instagram fotoğraf düzenleme programları gibi geniş bir ücretsiz efekt kütüphanesine sahip değil ancak içerdiği az ama ücretsiz efektler ile fotoğraflarınızı düzenlerken fark yaratacaksınız. Tezza uygulamasının nasıl kullanıldığını merak ediyorsanız kısa bir videoya yer verdik.

Instagram Influencer’ları fotoğraf uygulamalarını kullanıyor

Instagram, fotoğraf ve video paylaşımı için kullanılan en popüler sosyal ağ platformudur. Instagram’ın popülerliği birçok fenomene ilham kaynağı olmuş ve bunların paylaşımı büyük bir ilham kaynağı olmuştur. Birçok Instagram fenomeni farklı uygulamalar kullanarak fotoğraf paylaşıyor. Peki nedir bu fotoğraf düzenleme programları? Listemize bakarak cevabı kendiniz bulabilirsiniz.

 1. VSCO
 2. Fotoğraflar
 3. Lightroom
 4. Polarr
 5. Film Uygulamasını Seviyorum
 6. Canva
 7. Picsart
 8. Filckr
 9. Instagram için Izgara Oluşturucu
 10. Tiporama
 11. Bir Tasarım Kiti
 12. Go Pro