2023 En İyi Postegro Benzeri Uygulamalar Listesi

Sosyal medya hesaplarında gizli hesapları takip etmek için kullanılan bir uygulama olan Postegro artık kullanılamıyor. Postegro, uygulamayı tanımlamak için kullanılan bir kelimedir. Bu makale bir liste içerir Postegro benzeri uygulamalar Aşağıda nasıl başlayacağınıza dair bazı örnekler verilmiştir: Postegro’ya benzer sitelerAşağıdakiPostegro gibi uygulamaları kullanarak gizli Instagram hesaplarını bulabilirsiniz.

Postegro Ücretsiz Alternatif Uygulamalar Listesi

Sosyal medya kullanıcıları arasında stalking ihtiyacına dair çok şey duyuyoruz. Postegro, merak ettikleri gizli ya da gizemli bir hesabı araştırmak ya da bir istekte bulunduğunda bir hesabın kime ait olduğunu tespit etmek için kullanılıyor.

Postegro kapandıktan sonra yerine kullanılabilecek birçok uygulama bulunuyor. Aşağıda postegro benzeri uygulamaların bir listesini derledik.

Postegro, gizli bir profilden arkadaşlık isteği almak veya o hesabı takip etmek için kullanılıyordu. Ancak kapatıldıktan sonra başka uygulamalar ortaya çıkmaya başladı. Pingru, postegro benzeri uygulamalar arasında en popüler uygulama.

Pingru, postegro’ya göre daha az hikayesi olan ama yine de popüler olan postegro alternatifi bir uygulama. Google Play Store’dan indiremiyorsanız apk’sını da kullanabilirsiniz.

Postegro uygulaması kapatıldıktan sonra, daha fazla bilgi talebi geldi.

Secretle, postegro benzeri bir uygulamadır. Ancak, secretle bir uygulama değildir. Postegro’ya benzeyen bir sitedir. Sınırlı veri tabanları ve kullanıcılar nedeniyle, birçok hesap hakkında bilgi almak zor olabilir.

3. WebNunu gibi Postegro Uygulamaları

WebNunu uygulaması, Postegro’nun yerini almak için en yaygın kullanılan uygulamadır. WebNunu, postegro benzeri uygulamalar arasında en popüler uygulamadır çünkü postegro uygulamasının tam bir benzeri olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu uygulama postegro benzeri uygulamalar arayan kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır. Çok benzer.

Postegro programı, hesap hakkında daha fazla bilgi edinmek için kullanıldı. Ancak, durdurulduktan sonra, postegro’ya benzer birçok başka uygulama ortaya çıkmaya başladı.

Postegro benzeri en popüler site Profil Raporlarıdır. Postegro da dahil olmak üzere birçok uygulama tarafından kullanılmaktadır. Bunun nedeni, hem ücretli hem de ücretsiz desteğin yanı sıra Postegro’ya benzer şekilde çalışan bir uygulama sunmasıdır.

5. Postegro: Whozi gibi m?

Kullanıcılar postegro’ya benzeyen Whozi uygulamasını hataları en aza indirdiği için kullanmaktan memnun. Whozi uygulaması, indirmesi kolay ve google play store’da mevcut olduğu için postegro benzeri uygulamalarda popüler bir trend haline geldi.

En İyi Postegro Benzer Siteler 2023

Postegro uygulaması, gizli bir hesap Instagram hesabınıza veya Twitter hesabınıza bir talepte bulunduğunda kullanılırdı. Hesap hakkında bilgi edinmek ve neden talepte bulunduğunu belirlemek veya onu takip etmek için kullanılıyordu. Uygulama kapatıldığından bu yana postegro’nun yerini alan uygulama ve web sitelerinin sayısı arttı. Aşağıda postegro benzeri web sitelerini içeren bir liste bulacaksınız.

1. Liliapp Web – Postegro Benzer Siteler

Postegro’ya benzer web siteleri en çok ziyaret edilenler arasındadır. Bu site instagramdaki gizli hesapları kontrol etmenizi sağlıyor. Günde 3 sorgu hakkınız var.

2. Web Postegro – Postegro Benzer Siteler

Web postegro ile gizli hesapları kontrol edebilirsiniz. Web postegro ile gizli hesapları inceleyebilirsiniz.

Postegro Benzer Uygulamalar iOS

İos işletim sistemlerinin uygulama mağazalarında Postegro’ya benzer uygulamalar bulmak çok zor hale geldi. İşte ios işletim sistemi için Postegro benzeri uygulamaların yer aldığı bir liste.

  • Sosyal Hayalet
  • Istory
  • Profil+
  • Instagram İçin Analiz
  • InstaBusted

Postegro gibi uygulamalar geliştirirken nelere dikkat etmeli

Postegro, dünya çapında kullanıcılara hizmet veren benzer bir uygulamadır. Ancak bu uygulamalar, kişisel verilerin korunmasıyla ilgili güvenlik ihlalleri nedeniyle kullanıcı hesaplarının çalınması veya bilgilerin çalınması gibi sorunlarla bilinmektedir.

Hesap bilgilerinizi Postegro gibi uygulamalarla paylaşmaktan kaçının. Bu uygulamalar sizden Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmenizi isteyecektir.

Postegro ve benzeri uygulamalar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kullanıcı yorumlarını okumak için videoyu izleyin.