Instagram Hikaye Kapakları 2023

Kullanıcılar, Instagram uygulamasının en popüler özelliği olan öne çıkanları öne çıkanlar ile düzenleyebilir.

24 saat sonra kullanıcılar hikayelerini profillerinin Öne Çıkanlar bölümüne ekler. Bu hikayeler daha sonra instagram hikayeleri kapakları olan profile dahil edilir. Instagram hikaye kapakları, kullanıcılar tarafından Instagram hikayelerini ayırdıkları kategorilere göre kaplamak için kullanılır. Instagram hikayeleri için aile, bebekler, kalpler, aşk, erkekler, kadınlar, çocuklar, arabalar ve kediler gibi farklı türde kapaklar mevcuttur. Aşağıda, Instagram hesabınızdaki farklı kategorileri vurgulamak için kullanılabilecek instagram hikaye kapaklarını bulacaksınız.

Bebek için Instagram Hikaye Kapakları

Instagram’ınızda yayınladığınız çocuk ve bebeklerle ilgili hikayeleri sildikten sonra Öne Çıkanlar bölümüne bebeklerle ilgili bir instagram kapak hikayesi görseli ekleyin. Bu, bölümü daha ilginç hale getirecektir.

Instagram Hikayesi Aileyi Kapsıyor

Instagram profilinizden aile hikayelerini sildikten sonra aile ile ilgili bir instagram görseli ekleyin. Bu, bölümü daha ilginç hale getirecektir.

Instagram Hikayesi Tatili Kapsıyor

Tatillerle ilgili instagram hikayeleri kapaklarından bir görüntü ekleyerek öne çıkanlar bölümünüzü daha ilginç hale getirebilirsiniz.

Instagram Hikaye Kapaklarını Sevin

Instagram hesabınızda eşiniz veya sevgilinizle ilgili hikayeler paylaştıktan sonra bu bölüme ilginç Instagram kapakları ekleyebilirsiniz. Tüm bu hikayeleri Öne Çıkanlar bölümüne ekleyin.

Instagram Hikayesi Mezuniyeti Kapsıyor

Mezuniyetinizle ilgili hikayeler yayınladıktan sonra bu bölüme ilginç Instagram kapakları ekleyebilirsiniz. Tüm bu hikayeleri Öne Çıkanlar bölümüne ekleyin. ayesi Kahveyi Kaplıyor

Instagram hesabınızda kahve hikayeleri yayınladıktan sonra ilginç bulduğunuz instagram kapaklarını bu bölüme ekleyebilirsiniz. Tüm bu hikayeleri Öne Çıkanlar bölümüne ekleyin.

Instagram Hikayesi Erkekleri Kapsıyor

Instagram hesabınıza erkeklerle ilgili hikayeler ekleyebilir ve ardından bu bölüme Instagram için bazı ilginç kapaklar eklemek isteyebilirsiniz. Tüm hikayeleri Öne Çıkanlar bölümüne ekleyin.

Instagram Hikayesi Kalbi Kaplıyor

Instagram profilinize kalp hakkında hikayeler ekledikten sonra, Öne Çıkanlar bölümüne ilginç Instagram kapakları eklemek isteyebilirsiniz.

Instagram Hikaye Kapakları Siyah

Siyah üzerine hikayeler yayınladıktan sonra öne çıkanlar bölümünüze ilginç kapaklar ekleyebilirsiniz.

Instagram Hikaye Kapakları Mor

Mor üzerine hikayeler gönderdikten sonra bu bölüme ilginç kapaklar ekleyebilirsiniz. Ardından, tüm hikayeleri vurgulayın.

Instagram Hikayesi Beni Kapsıyor

Instagram hesabınıza benimle ilgili hikayeler gönderdikten sonra bu bölüme ilginç kapaklar ekleyebilirsiniz. Tüm bu hikayeleri Öne Çıkanlar bölümüne ekleyin.

Instagram Hikayesi Aileyi Kapsıyor

Bu bölüme ilginç Instagram kapakları ekleyin ve ardından aileniz hakkında yayınladığınız tüm hikayeleri Öne Çıkanlar bölümüne ekleyin.

Instagram Hikaye Kapakları

Sevgilinizle ilgili hikayeler yayınladıktan sonra Öne Çıkanlar bölümüne ilginç Instagram kapakları ekleyebilirsiniz.

Sağladığımız içerik ilginizi çekebilir

  1. Instagram İçerik Fikirleri
  2. Twitter Hatası Durduruldu

Instagram hikaye kapakları nasıl yapılır?

Instagram hikayeleri kapaklarının nasıl oluşturulacağını öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyin.